Logo

Restauracja Monte-Carlo

Serwujemy dania kuchni polskiej i europejskiej. Zawsze ze świeżych, naturalnych, najlepszej jakości produktów. Do tego zawsze rajdowa atmosfera i miła obsługa gratis.
Restauracja Monte-Carlo
Restauracja Monte-Carlopiątek, Październik 13th, 2017 at 4:19pm
Nasze pierogi. Wiadomo. Robione ręcznie(klejone z zawijaskami), domowa receptura na ciasto i farsze i.... dużo serca włożone w ich przygotowanie. Dlatego są najlepsze w Europie Środkowej i już.
Restauracja Monte-Carlo
Restauracja Monte-Carlo dodał(a) nowe zdjęcia (3).wtorek, Październik 10th, 2017 at 1:11pm
Nasza dzisiejsza oferta na Dzień Własnego Biznesu. Aromatyczny krem z dyni z prażonymi płatkami migdałów oraz nasze kultowe rumieńce wołowe z pure' ziemniaczanym i buraczkami. Wszystko to z rabatem 30 procent. Rezerwujcie więc i przybywajcie. Restauracja Monte-Carlo tel. 41 3431640.
Restauracja Monte-Carlo
Restauracja Monte-Carloponiedziałek, Październik 9th, 2017 at 4:33pm
Już jutro 10 października zapraszamy do nas na aromatyczny krem z dyni z płatkami z prażonych migdałów, oraz kultowe rumieńce wołowe z pure' ziemniaczanym i surówką z buraczków. A wszystko to w promocji - 30 %.
Restuaracja MONTE-CARLO tel. 41 34 316 40
Restauracja Monte-Carlo
Restauracja Monte-Carloponiedziałek, Październik 9th, 2017 at 2:04pm
Dzisiejsza aura zainspirowała naszego kucharza Michała. Miał być zwykły filet z kurczaka z ziemniakami z grilla i surówką z buraczków. Michał zaispirowany pogodą przygotował soczystego fileta z grzybami leśnymi, oscypkiem i chipsem marchewkowym. Do tego oczywiście przesmaczna surówka ze świeżych buraków. To jest klasa.
Restauracja Monte-Carlo
Restauracja Monte-Carlo dodał(a) nowe zdjęcia (2).czwartek, Październik 5th, 2017 at 12:30pm
Nasze pierożki jadą w świat odpowiednio zapakowane i zabezpieczone. Cud miód.
Restauracja Monte-Carlo
Restauracja Monte-Carlo dodał(a) nowe zdjęcia (2).środa, Wrzesień 27th, 2017 at 2:35pm
Nasz dzisiejszy obiadek firmowy. Zalewajka świętokrzyska i gołąbek z sosem pomidorowym i pure' ziemniaczane. Zapraszamy. Zestawy jeszcze są.