Logo

Kuchnia lepsza niż w domu

Jeśli chcesz zjeść dobrze i smacznie nie mogłeś lepiej trafić. Zawitaj do Monte-Carlo, a przekonasz się, że tu po mistrzowsku dbają o podniebienia.

Mało która gospodyni jeszcze pamięta jak robi się zakwas na żur. A w Monte-Carlo żurek gotowany jest z zakwasu, który osobiście przyrządza szef kuchni.

Kto dziś by marnował czas, aby ręcznie lepić pierogi z przepisów naszych przodków. W Monte-Carlo pierogi robione są tradycyjną metodą i dlatego uważane są za najlepsze w Europie środkowej. I tak jest z każdą inną potrawą.

Nie bez przyczyny od czterech lat znajdujemy się na prestiżowej liście 100 najlepszych restauracji w Polsce (POLAND 100 BEST RESTAURANTS). W roku 2016 znaleźliśmy się również w Żółtym przewodniku Gaullt & Millau Polska 2016, który jest konkurentem najsłynniejszego przewodnika Michelin. Żółty przewodnik opisuje 390 restauracji w całej Polsce i inspektorzy Gaullt & Millau zakwalifikowali nas do tego zaszczytnego grona.

Więc zapraszamy cię Drogi Gościu do Monte-Carlo, pociesz swoje podniebienie w niezwykłej, rajdowej atmosferze. Bo jest ono tego warte.

Smacznego!

Dania kuchni regionalnej

Uczta dla podniebienia
 • Filet z kaczki

  48.00 

  z gruszką flambirowaną w czerwonym winie i talarkami ziemniaczanymi

 • Udko gęsie

  55.00 

  sous vide z modrą kapustą I kopytkami obsmażanymi

 • Zalewajka świętokrzyska

  7.00 

 • Żeberko duszone

  27.00 

  w białej kapuście

 • Comber wieprzowy

  36.00 

  z gołąbkami sandomierskimi

 • Śledź po kielecku

  11.00 

Przyjdź i spróbuj najlepszej kuchni regionalnej

Nagrody i wyróżnienia

W roku 2012 nasza restauracja została umieszczona na liście 100 najlepszych restauracji w Polsce i otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienia:

“Najlepsza restauracja tradycyjna Województwa Świętokrzyskiego 2012”,
“AWARD EXCELLENCE 2013”, “BEST AWARD EXCELLCENCE 2014 i 2015
oraz “KORONA SMAKOSZA 2014

W rajdowej atmosferze życzymy smacznego.

Grzegorz Romanski