niemal 20 lat doświadczenia w cateringu

Jesteśmy profesjonalistami

Restauracja Monte-Carlo jako jedna z pierwszych w regionie już 2001 roku wyspecjalizowała się w cateringu, obsłudze mniejszych i większych imprez. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że możecie Państwo zaufać naszemu profesjonalizmowi.

Przez ten czas mieliśmy zaszczyt obsługiwać setki firm i instytucji, np. Toyota Motor Poland, Fiat Auto Poland, Volvo Auto Polska, Szkoła Jazdy Subaru SJS, City Bank Handlowy, Raiffeisen Bank Polska, Getin Leasing, Solaris Coach& Bus, Lafarge Cement S.A., Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Urząd Miasta Kielce, Świętokrzyski Urząd Wojewódzki, Wojewódzka Biblioteka Publiczna i wiele innych.

W uznaniu naszego zaangażowania, znakomitej obsługi i wyrafinowanego smaku otrzymaliśmy listy polecające od wielu naszych klientów instytucjonalnych.

Z cateringu korzystają również klienci indywidualni, których równie chętnie obsługujemy, służąc przy tym dobrą radą i doświadczeniem. Wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Przywieziemy dania gorące, przystawki, desery, napoje wraz z porcelaną i zastawą stołową. Słowem – wszystko przygotujemy za Państwa.

Obsługujemy wszystkie imprezy, od kameralnych na kilka osób, do największych na 1000 i więcej ludzi. Zawsze działamy z tą samą starannością, bo Państwa zadowolenie jest dla nas największą nagrodą.

Zapraszamy

Galeria