Jak to się zaczęło

Nasza historia

Restauracja Monte Carlo w Kielcach powstała w lutym 2001 roku. Od tego czasu lokal ten skupia coraz większą grupę stałych i wiernych klientów, jak również stał się miejscem spotkań rodzinnych i firmowych.

Nazwa “Monte Carlo” pochodzi oczywiście od jednego z najsłynniejszych rajdów samochodowych rozgrywanych cyklicznie od 1911 roku. Niewielu z nas pamięta, że w latach 1975 i 1976 Rajd Monte Carlo w ramach tzw. “zlotu gwieździstego” swój start miał z Warszawy, a zawodnicy przejeżdżali przez Kielce ulicą Buczka (obecnie Paderewskiego), przy której położony jest nasz lokal.

W tej sytuacji nazwa restauracji “Monte Carlo” wydaje się w pełni uzasadniona, tym bardziej, że gościli tu już najlepsi kierowcy naszego kraju tacy jak Janusz Kulig, Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj, Maciej Stańco. Chętnie odwiedzają nas również przedstawiciele środowiska artystycznego. Wielokrotnie gościliśmy znakomitego malarza polskiego Wojciecha Siudmaka a efektem jego wizyt jest danie jego imienia w naszej karcie o nazwie “etiuda Siudmaka”.. Kolację wraz z całym zespołem miała również Marta Wiśniewska “Mandaryna”. Restauracja “Monte-Carlo” prowadzi zaawansowaną działalność cateringową. W 2007 roku na zlecenie TV Polsat obsługiwaliśmy jubileuszowy koncert Michała Wiśniewskiego z zespołu “Ich Troje, a przed wyborami organizowaliśmy poczęstunek dla Premiera RP, Ministrów i jego najbliższych współpracowników.

Nagrody i wyróżnienia

Jeteśmy w gronie najlepszych

Galeria

Poznaj Nasz zespół
MG_6566
nasze-gotowanie
szkolenia-4
paweł-ptaś
praca
szkolenia-2
szkolenia
praca-2