LOGO jpg

Jest nam miło gościć Państwa w Restauracji “Monte Carlo”, która powstała w lutym 2001 roku. Od tego czasu lokal ten skupia coraz większą grupę stałych i wiernych klientów, jak również stał się miejscem spotkań rodzinnych i firmowych.

Nazwa “Monte Carlo” pochodzi oczywiście od jednego z najsłynniejszych rajdów samochodowych rozgrywanych cyklicznie od 1911 roku. Niewielu z nas pamięta, że w latach 1975 i 1976 Rajd Monte Carlo w ramach tzw. “zlotu gwieździstego” swój start miał z Warszawy, a zawodnicy przejeżdżali przez Kielce ulicą Buczka
(obecnie Paderewskiego), przy której położony jest nasz lokal.

W tej sytuacji nazwa restauracji “Monte Carlo” wydaje się w pełni uzasadniona, tym bardziej, że gościli tu już najlepsi kierowcy naszego kraju tacy jak Janusz Kulig, Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj, Maciej Stańco. Chętnie odwiedzają nas również przedstawiciele środowiska artystycznego. Wielokrotnie gościliśmy znakomitego malarza polskiego Wojciecha Siudmaka a efektem jego wizyt jest danie jego imienia w naszej karcie o nazwie “etiuda Siudmaka”.. Kolację wraz z całym zespołem miała również Marta Wiśniewska “Mandaryna”. Restauracja “Monte-Carlo” prowadzi zaawansowaną działalność cateringową. W 2007 roku na zlecenie TV Polsat obsługiwaliśmy jubileuszowy koncert Michała Wiśniewskiego z zespołu “Ich Troje, a przed wyborami organizowaliśmy poczęstunek dla Premiera RP, Ministrów i jego najbliższych współpracowników.

statuetka 2

Trzymamy poziom

Od lat jesteśmy na liście 100 najlepszych restauracji w Polsce


 

 

 

 

 

 

 

Przyjdź i spróbuj najlepszej kuchni regionalnej

Nagrody i wyróżnienia

W roku 2012 nasza restauracja została umieszczona na liście 100 najlepszych restauracji w Polsce i otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienia:

“Najlepsza restauracja tradycyjna Województwa Świętokrzyskiego 2012”,
“AWARD EXCELLENCE 2013”, “BEST AWARD EXCELLCENCE 2014 i 2015
oraz “KORONA SMAKOSZA 2014

W rajdowej atmosferze życzymy smacznego.

Grzegorz Romanski

GALERIA