GOŚCILIŚMY ICH

Artyści, gwiazdy, mistrzowie kierownicy

Jak na rajdową restaurację przystało gościli u nas najwybitniejsi, polscy kierowcy rajdowi i wyścigowi: Janusz Kulig, Leszek Kuzaj, Krzysztof Hołowczyc, Robert Kisiel czy Maciej Stańco.

W Monte-Carlo swoją konferencję prasową zorganizował znakomity wokalista Andrzej Piaseczny – Piasek.

Wielokrotnie odwiedzał nas też wybitny polski malarz mieszkający na stałe we Francji Wojciech Siudmak. Efektem pobytów artysty w Monte-Carlo jest jego danie autorskie nazwane w naszej karcie jako Etiuda Siudmaka.

Tu też jadała Marta Wiśniewska (Mandaryna) z zespołem po występie w amfiteatrze na Kadzielni. W trakcie konferencji prasowej obsługiwaliśmy również Michała Wiśniewskiego z zespołu “Ich Troje”, a także zespół “Raz, Dwa, Trzy”.

Ponieważ prowadzimy obsługę cateringową Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego, naszymi konsumentami są również ambasadorowie i ministrowie wielu państw świata.

Od wielu lat czynnie uczestniczymy w wielu imprezach organizowanych przez Targi Kielce S.A. Z naszych usług korzysta z roku na rok wiele firm polskich i zagranicznych z najbardziej rygorystycznymi zaleceniami dietetycznymi.

Nasza kuchnia oparta jest na tradycyjnych recepturach w najnowocześniejszym wydaniu.

GALERIA

Oni u Nas byli

Bądź gościem w Monte-Carlo!

Nieważne, czy jesteś gwiazdą estrady, mistrzem kierownicy, czy sławnym artystą. Każdego gościa obsługujemy z taką samą starannością.

Zapraszamy codziennie od godz. 12:00